У Кропивницькому відбулася робоча зустріч психологів, які працюють з ветеранами та військовими.
Її присвятили темі психологічної роботи з армійцями, особливостями взаємодії, перенаправленню в службу психологічної та соціальної підтримки, а також взаємодії з Міністерством ветеранів в аспекті фінансування фахівців, які надають психологічну допомогу ветеранам.
Про це повідомили організатори заходу, інформує Златопіль.
З вітальним словом виступила заступниця начальника обласної військової адміністрації Катерина Колтунова. Вона поділилася інформацією про підтримку ветеранів на обласному та всеукраїнському рівнях. Підкреслила значення співпраці між державними структурами та професіоналами з психосоціальної підтримки.
Координатор Всеукраїнської програми ментального здоров’я Олександр Кришко поінформував щодо роботи з військовими та ветеранами. Розповів про перенаправлення до відповідних служб і взаємодію з Міністерством ветеранів. Наголосив на важливості психологічної роботи з ветеранами.
Про практичний досвід та підходи в роботі розповів кризовий психолог, розробник та викладач «Школи кризової психології» Андрій Фоменко.
Загалом у заході взяли участь більше трьох десятків психологів з медичних установ регіону.
Доєдналися й директорка управління у справах ветеранів обласної державної адміністрації Наталя Сівова та керівник обласного центру соціальних служб Сергій Пастернак.
Особливу увагу учасники приділили практичним аспектам психологічної роботи з ветеранами, взаємодії з державними та соціальними структурами, а також важливості підтримки психологів, які працюють з складними випадками.
Захід організувала Громадська організація «КОМПАС ВЕТЕРАНІВ» у рамках проєкту «Створення освітнього хабу «Нова генерація» у співпраці з регіональним координатором Всеукраїнської програми ментального здоров’я Координаційного центру КМУ /Mental Health UA в Кіровоградській області.
Ініціативу «Створення освітнього хабу «Нова генерація» реалізує Громадська організація «КОМПАС ВЕТЕРАНІВ» у рамках проєкту GIZ Ukraine «Ґендерно-чутливі підходи до ментального здоров’я та психосоціальної підтримки в Україні», що фінансує уряд Німеччини.
GIZ Ukraine: Resilient Society.