Кого шукають запорізькі роботодавці – подробиці від експертів на ринку праці
Сьогодні на одне вільне робоче місце в Запоріжжі в середньому претендує 15 шукачів роботи. Про це повідомили на сайті ЗОВА.
Читайте також: Скільки переселенців знайшли роботу у цьому році у Запорізькій області
Наразі у базі даних Запорізької обласної служби зайнятості налічується майже 700 пропозицій роботи. Найбільший попит на ринку праці зберігається на представників робітничих професій, працівників з інструментом та фахівців з досвідом роботи.
Найбільше вакансій роботодавцями було подано для:
– кваліфікованих робітників з інструментом – 22,6% із всіх поданих вакансій;
– робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин – 15,6%;
– професіоналів – 15,2%;
– працівників сфери торгівлі та послуг – 14%.
За видами економічної діяльності наразі більшість вакансій налічується:
– на підприємствах переробної промисловості (304);
– в оптовій та роздрібній торгівлі (143);
– у сфері освіти (82);
– у сфері охорони здоров’я та наданні соціальної допомоги (78).
Куди звертатись
Якщо вишукаєте роботу, завітайте до найближчого до вас центру зайнятості.
Більше пропозицій роботи дивіться у телеграм-каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» та на «Єдиному порталі вакансій».
Нагадаємо, що у нашому місті реалізується програма «Робота в Запоріжжі», яка спрямована на вирішення питань працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців.
Також додаткову інформацію можна отримати в контакт-центрі Запорізького обласного центра зайнятості за номером 0-800-33-67-28 або у його телеграм-каналі.
Ми писали, що Державний центр зайнятості пропонує скористатися унікальною можливістю та отримати нові знання та професію. Громадяни України можуть подати заявку на отримання ваучера на навчання – підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації.
Також ми розповідали, що родина переселенців з Поліг відкрила у Запоріжжі ресторан з авторськими стравами – як їм це вдалося.
Читайте також: Перше місце роботи – чому молодь обирає «Запоріжсталь»
Так, до повномасштабної війни Олена з Полог працювала на заводі, її чоловік Сергій багато років був далекобійником. Із соціальних мереж подружжя вимушених переселенців дізналося про урядовий проєкт «єРобота» за програмою «Власна справа».