Перше осіннє похолодання змушує нас шукати тепліший одяг і готувати своє житло до настання холодів. Також в цю пору не зайвим буде помити вікна, щоб не займатися цим, коли буде холодно, до того ж чисті вікна пропускають більше світло, що дуже важливо взимку.
Про те, що допоможе легко і швидко помити вікна, щоб ця робота не перетворилася на випробування, розповіло видання Express.
Читайте також: Як захистити свій будинок від надмірної вологості: 5 порад, щоб позбутися грибка і цвілі.
Миття вікон може здатися ще тим завданням – через постійні плями і розводи, яких важко уникнути, ба навіть дорогі засоби іноді залишають сліди. Серед домашніх лайфхаків для миття вікон найпопулярнішим є використання оцту або протирання газетами. Білий оцет є чудовим природним продуктом для миття вікон, але є суттєвий мінус – різкий кислотний запах потім довго не вивітрюється з кімнати.
Експерти рекомендують використовувати доволі несподіваний натуральний продукт – чайні пакетики. Професіонали з прибирання стверджують, що чорний чай “є найкращим розчином для очищення скла”.
Головне – уникати потрапляння заварки на рами, адже вона може залишити на них темні сліди. Видалити їх буде нескладно, але це все одно додаткова робота.
Читайте також: Як зробити шви на плитці знову білими: простий лайфхак.
Покрокова інструкція з миття вікон
Не викидайте використані чайні пакетики зі звичайним чорним чаєм без додатків та барвників. Зберігайте їх в окремій коробці, допоки не накопичиться достатня їх кількість.
Перед використанням 10-15 цих чайних пакетиків замочіть у гарячій воді до охолодження. Суміш повинна стати темно-коричневою.
Перелийте розчин в пульверизатор і щедро розбризкайте розчин на брудні вікна.
Використовуйте кілька аркушів старої газети, але не мніть їх, папір має бути плоским.
Читайте також: Знову буде білосніжним: ці натуральні засоби очистять унітаз від іржі та нальоту.
Протирайте вниз або поперек в одному напрямку і злегка натискайте.
У порівнянні зі стандартними ганчірками та рушниками, газета має досить жорстку структуру. Вона не розшаровується і не залишає ворсинок.
Можна використати і серветки з мікрофібри. А от рами краще витерти паперовим рушником, щоб газетні чорнила не лишили плям.