18.7 C
Kyiv
Вівторок, 18 Червня, 2024

Історія воїна з позивним “Крим”, який захищає прикарпатське небо (ВІДЕО)
(galka.if.ua)

Найпопулярніші

10 років тому воїн з позивним «Крим» був змушений покинути рідну домівку, яку окупували росіяни. А після початку повномасштабного вторгнення Микита без вагань став на захист Батьківщини, адже не хоче ще раз втратити свій дім, який вже облаштував в іншому місті.

Про це пише “Галка” з посиланням на “РАІ”.

24 лютого 2022 року Микита разом з друзями та батьком вступили до сил територіальної оборони Прикарпаття. Розповідає, що в армії не служив, але стояти осторонь не міг.

«Колись у нас вже раз забрали домівку, тоді Крим перейшов вільно без єдиного пострілу, хоча це дійсно не так. А тепер – вже немає куди тікати. Я хочу жити у своїй рідній Україні. Тому пішли воювати – я і батько», – ділиться Микита «Крим», військовослужбовець 102-ї бригади Сил ТрО ЗСУ.

Два місяці повномасштабного вторгнення Микита перебував в Івано-Франківську. А вже у квітні – бригада виїхала у Дніпропетровську область, за місяць – на Запорізький напрямок.

«Дуже дивно було коли ми приїхали в Дніпровську область, а ти в армії не був, вперше чуєш звуки кулеметної черги», – розповів військовослужбовець.

Та найважче на фронті, зізнається «Крим», не постійні обстріли, а хвилювання за побратимів та рідних, які чекають вдома.

Нині Микита – на території Прикарпаття – обороняє небо. Зізнається, що тут спокійніше, утім роботи теж достатньо. Найбільше «Крим» мріє про перемогу. Каже, дуже хоче, щоб Україну відбудували і його діти не пішли воювати.

Galka.if.ua

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини