Коли цього місяця чекати на головний біль

Часто людина може відчувати сильний головний біль, слабкість та запаморочення без усілякої причини. Але насправді ж причина – є. Люди, в яких організм гостро реагує на зміни у кліматі, стикаються з цією проблемою ще й через магнітні бурі. Тож варто знати, коли вони будуть та підготуватися заздалегідь.

Читайте також: Постійні недосипання та втома – що робити, якщо постійно хочеться спати

Так, за даними сервісу «Метеоагент», березень буде більш спокійним. Цього місяця, попередньо, потужної активності на сонці не прогнозується.

Зокрема, перша магнітна буря розпочалася саме сьогодні та триватиме включно до 3 березня. Проте, вона слабка – оцінюють її у чотири бали.

Далі до кінця березня геомагнітної активності не буде. Проте, прогноз постійно оновлюються, тож не виключено, що можуть бути деякі зміни.

Також ми писали, що через стреси, тривожність, постійне нервове напруження і перевантаження часто виникає безсоння. За даними, з початком повномасштабної війни 80% українців переживають проблеми зі сном. Тож ми давали корисні поради, які гарантують вам міцний сон та гарне самопочуття .