23.1 C
Kyiv
Вівторок, 18 Червня, 2024

«Обікрали на 15 тисяч гривень»: Ксенія Мішина поскаржилася на шахрая у Instagram | UA Новини
(ua-novosti.info)

Найпопулярніші

Популярна українська акторка та ведуча Ксенія Мішина стала жертвою шахрайки у соцмережі. На своїй сторінці в Інстаграм у розділі сторіз зірка шоу «Холостячка», «Я люблю Україну» та «Танці із зірками» розповіла, що два тижні тому їй написала дівчина, яка назвала себе баєром (закуповує брендові речі за кордоном). Незнайомка запропонувала Мишиній співпрацю щодо рекламування її модних послуг. Ксенія погодилася розмістити рекламний допис та озвучила суму гонорару.

Потім акторка вирішила детально вивчити сторінку дівчини, щоб з’ясувати, чи вона не є аферисткою. Знаменитість побачила, що у профілі баєра багато відміток з відомими блогерами, проте ніхто з них не носив речі, які вони рекламували «на словах».

«Мені треба на собі все перевірити, тому що я ж буду рекомендувати вам це. Думаю, треба зрозуміти, як комунікація, сервіс, доставка. Тож думаю, запропоную їй бартер. Нехай вона привезе мені речей на цю суму, скільки коштує моя реклама», — сказала акторка.

Мішина обрала речі, проте вони виявилися дорожчими за названу суму, тому зірці довелося доплатити 15 тисяч гривень. При цьому Байєр заявила, що приймає лише стовідсоткову передоплату, тому Ксенія скинула на банківську картку повну суму.

Потім дівчина почала шукати відмовки, що нібито була зайнята іншою закупівлею і не привезла замовлення акторки. Пізніше вона написала, що відправила речі поштою, проте через два тижні товар так і не прийшов. Коли Мішина захотіла знову зв’язатися з дівчиною, виявилося, що той обліковий запис видалили.

«Я їй вчора пишу… Ну все. В результаті немає сторінки, все заблоковано, видалено. Досвідос, Ксеніє, 15 тисяч гривень твоїх. Я робила скріни, відчувала, що щось не те. Але цієї сторінки вже не було, потім я помітила, що вона її переназивала», — сказала акторка.

Мішина показала, який вигляд мала сторінка баєра спочатку і який вигляд у неї зараз. За словами Ксенії, дівчині потрібна була реклама цієї сторінки, нібито тому, що її попередній профіль заблокували.

«Я розумію, що це тільки мій фол. Але коли ти бачиш на сторінці велику кількість наших блогерів, які раніше її рекламували, просто виникає довіра», — сказала Мішина у відео та додала: «Друзі, розповіла вам, щоб ви були обережними. Блогери перевіряйте довбой*бів, яких рекламуєте … я перевірила, правда за 15 к. Але з надією, що більше ніхто не постраждає. А ті, хто мутить такі схеми, пам’ятайте вас не залишать “бумеранги”».

UA NOVOSTI

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини