17.6 C
Kyiv
Понеділок, 24 Червня, 2024

Студенти Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу зустрілися з податківцями – УКРАЇНСЬКИЙ ПІВДЕНЬ
(pivdenukraine.com.ua)

Найпопулярніші

За участю начальника управління персоналу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олесі Кривенко та заступника начальника управління оподаткування фізичних осіб Олексія Юсова відбулась онлайн-зустріч з викладачами та студентами Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу, – повідомляє пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Проведення заходу зумовлене спільним бажанням представників податкового відомства та коледжу поспілкуватися з питань добору персоналу, ведення підприємництва, оподаткування та електронних сервісів.

Під час зустрічі податківці розповіли слухачам про специфіку професії податкового інспектора, можливості просування по службі, вимоги до претендентів на посади державної служби.

Також йшла мова про вплив війни на кількість платників податків і структуру податкових надходжень до місцевих бюджетів, про право громадян на податкову знижку, порядок і способи реєстрації й закриття підприємництва, особливості обрання системи оподаткування, функціонування сервісу «Електронний кабінет» і мобільного застосунку «Моя податкова». Тож присутні на зустрічі з цікавістю поринули в атмосферу оподаткування.

Захід минув у формі діалогу, учасники якого отримали вичерпні відповіді на свої запитання щодо окремих аспектів діяльності податкової служби, сервісних послуг ДПС, особливостей зарахування підприємництва до страхового стажу та обрання системи оподаткування для бізнесменів – початківців.

На завершення податківці побажали всім скорішої перемоги, мирного неба, а молоді – отримання якісних знань та вдалого застосовувати їх на практиці, адже від цього залежить успішність розвитку нашої держави.

Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:

Допомога ВПО: хто має звернутися із заявою про продовження виплат до 31 березня 2024 року

Директорка Херсонського художнього музею Аліна Доценко взяла участь у Міжнародній конференції United for Heritage

УКРАЇНСЬКИЙ ПІВДЕНЬ

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини