![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/0ed1918d-c7a7-4e71-a33b-a7ddf573f8ef-1024x577.jpg)
У Черкасах відкрили “Простір, дружній до дітей, молоді та сімей”. Урочисте відкриття відбулося сьогодні, 1 березня.
Простір створили, аби надати дітям безпечне та дружнє середовища, де хлопці та дівчата безкоштовно зможуть гратися, вчитися та самовиражатися, отримувати психоемоційну підтримку та навички конструктивного спілкування з однолітками.
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/9ffd6b40-d789-447a-ac89-4385ecf72074-1024x577.jpg)
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/e76aea0b-0d71-4ac2-ac93-40a46f4ed7dd-1024x577.jpg)
– Ми переселенці, самі з Донецької області. У нас дуже багато центрів по всій Україні. Хоч наша цільова аудиторія – території, де йдуть бойові дії, але ми хочемо, щоб діти на Черкащині мали можливості, які допоможуть їм бути гармонійним особистостями. Я вдячна батькам, які сьогодні привели сюди своїх дітей, – розповіда голова Благодійного фонду “Слов’янське серце” Наталія Киркач.
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/d7fb138b-669a-4021-9c22-a71d9f98633e-1024x577.jpg)
Всі заняття у просторі будуть проводити кваліфіковані спеціалісти, які мають досвід роботи з дітьми.
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/f4ba05f4-cad7-4a69-b5b2-db55b60445e6-1024x577.jpg)
– Такі проєкти, які допомагають дітям реалізовуватися та почуватися важливими — дуже потрібні. Простори, як той, що відкрився сьогодні, дуже важливі в теперішні непрості часи, – додав директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Богдан Бєлов.
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/cfc38cc3-c611-411d-bacb-ddbd56d853c5-1024x615.jpg)
Адреса простору: Черкаси, вул. Захисників України, 30 (колишня Волкова).
Графік роботи: вівторок-субота з 9:00 до 17:00.
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/ca802802-b678-4c2a-8c4c-81c0b2408c0e-1024x577.jpg)
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/12cf2459-b2ee-4d96-a432-f71c2b035db6-1024x577.jpg)
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/e815fef6-ebbc-49b4-a6e7-cc674d114956-1024x577.jpg)
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/e6cd2c2d-c947-48a6-8a9f-8740b15831d3-1024x577.jpg)
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram