![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/6801e3de-374a-440e-9e1b-6449edf1f07a-1024x682.jpg)
29 лютого в Черкасах трапилась аварія на проспекті Перемоги.
Попередньо поліцейські встановили, що 66-річний водій автомобіля Volkswagen Passat скоїв наїзд на двох жінок, які перетинали дорогу по нерегульованому пішохідному переході.
Внаслідок ДТП пішоходи отримали тілесні ушкодження, їх доставили до лікарні. 57-річну жінку госпіталізували.
За фактом аварії відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 КК України. Правоохоронці розслідують повні обставини автопригоди.
За інформацією пресслужби поліції Черкаської області
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram