14.4 C
Kyiv
Понеділок, 20 Травня, 2024

«Переслідували і хотіли вбити» — виконавиця хіта «Я танцюю гопака» хотіла закінчити життя самогубством
(lady.kyiv.ua)

Найпопулярніші

Співачка Юлія Лущинська, яка є виконавицею хіта «Я танцюю гопака» вперше розповіла, як хотіла вкоротити собі віку.

Причиною цьому став хейт, пов’язаний з її піснею.

На своїй сторінці в Instagram вона розповіла, що завжди була відкритою до людей, але люди показали їй усю свою жорстокість.

«Мені погрожували, мене хотіли вбити. Мене обзивали і булили кожен день і щохвилини. Мене переслідували. Коли впізнавали, то починали насміхатися і викрикувати образливі слова, навіть у ТЦ. А я почувалася зовсім не захищеною. Я не могла вийти з дому сама. Та й мені не хотілося, мені хотілося сховатися від усіх. Я не розуміла, кому далі вірити. Я не розуміла, як далі виходити на сцену і любити людей, так, як я їх любила до цього…» — почала розповідь Юлія.

Вона була настільки розгублена і забита, що одного дня зачинилася в темній кімнаті, де кілька годин ридала від душевного болю, зізнається жінка.

«А потім підійшла до вікна 15 поверху. І почала думати: навіщо я живу? А що я вже встигла зробити? А як відреагує мама, коли мене не стане? А чи буде сумувати сестра? Я відчинила вікно… Дув сильний вітер. Тільки один крок. І мене більше немає. І я більше не відчуваю цього болю. Я не пам’ятаю, що мене зупинило. Але я опинилася на підлозі. Мені хотілося бити себе від відрази. І здавалося, що я втрачаю себе. І божеволію. Не можу контролювати. Так боляче…» — зізнається співачка.

А вже за кілька днів вона дізналася про вагітність. Більше, продовжила Лущинська, думок про самогубство в неї не було.

«Мене врятувала моя дитина, тому що ще кілька таких ночей і я б не змогла втримати своє бажання не жити. Але я продовжувала дуже багато плакати… Я вила… Я кричала від болю. Коли цього ніхто не бачив. І вибачалася перед своєю дитиною за те, що я нервую. Просила її не залишати мене. І вона сильна… Трималася за маму аж до 42 тижня», — каже співачка.

Артистка додала, що пробачила кожного свого кривдника. Вона пройшла шлях трансформації та зрозуміла, що досі любить людей.

Джерело lady.kyiv.ua

Lady

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я


Останні новини