15.4 C
Kyiv
Середа, 22 Травня, 2024

На Черкащині виявили порушення в місцях тимчасового проживання переселенців | Про Все
(provce.ck.ua)

Найпопулярніші

Координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Черкаській області Вадим Синявський відвідав п’ять місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. У всіх МТП фахівець виявив порушення.

Так, в місці тимчасового проживання на базі Дашуківської філії опорного закладу «Лисянський ліцей №1» Лисянської селищної ради вхід не обладнаний пандусом. Крім того, воно повинно бути забезпечено сушарками та обладнане належним укриттям.

В МТП на базі колишньої будівлі Лебединської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Шполянської міської ради необхідно забезпечити наявність мікрохвильової печі, генератора, нових побутових електроплит для кухні, а кімнати для проживання облаштувати шафами для одягу.

В МТП на базі колишньої будівлі Гусаківської загальноосвітньої школи І ступеня Звенигородської міської ради наявні потреби щодо посилення контролю правоохоронних органів за особами, які схильні до зловживання алкогольними напоями та до вчинення правопорушень. Крім цього, там також є проблема відсутності пандусу.

Умови проживання переселенців у МТП на базі будівлі Лип’янської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Лип’янської сільської ради потребують покращення в частині придбання генератора, побутових електроплит для приміщення кухні, видалення плісняви в приміщенні санвузла. Також там потрібно посилити контроль з боку правоохоронних органів відносно осіб, схильних до адміністративних правопорушень.

Візитом до МТП на базі будівлі Виноградської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Лисянської ЦПМСД встановлено, що є потреба в облаштуванні цього МТП сушарками для білизни та мікрохвильовими печами.

За інформацією пресслужби Представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області