![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/417538509_747511677360177_6531930720680622891_n-768x1024.jpg)
Жителі Паланської громади, що на Уманщині, попрощалася з Музикою Сергієм Миколайовичем, уродженцем села Громи. Захисник загинув під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку.
Сергій Музика навчався в Громівській загальноосвітній школі, згодом пішов працювати різноробочим. З 2007 року до 2014 здобував вищу освіту в Київському національному торгово-економічного університету.
Пізніше Сергій одружився, у шлюбі народився син. Однак через 7 років хвороба забрала життя дитини. Сім‘я розлучилася.
![](https://provce.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/417464898_747511550693523_6755226542852608841_n-815x1024.jpg)
26 грудня 2022 року Сергій став на захист держави. 14 місяців військової служби Сергій Музика захищав країну. 24 лютого 2024 року сталася автокатастрофа, в якій і загинув військовий.
За інформацією Паланської громади
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram