14.4 C
Kyiv
Понеділок, 20 Травня, 2024

Під час російської атаки по Одесі загинув військовий з родиною – УКРАЇНСЬКИЙ ПІВДЕНЬ
(pivdenukraine.com.ua)

Найпопулярніші

Фото з відкритих джерел.

“З глибоким сумом і болем повідомляємо, що внаслідок російської атаки по Одесі в ніч на 02.03.2024 року, сталася жахлива трагедія – загинув військовослужбовець Регіонального управління Сил територіальної оборони “Південь” підполковник Кравець Олег Володимирович, його дружина Тетяна, та семимісячна донька Ліза, пошуки ще двох дітей, восьмирічних Злати і девʼятирічного Сергійка продовжуються. Невимовний біль важкої втрати для рідних та близьких загиблих і всього військового колективу” – зазначено в дописі.

Олег Володимирович був вірним військовій присязі та українському народові. Пройшов горнило війни, був учасником бойових дій.

У 2000-му році з золотою медаллю закінчив Раухівську середню школу. Потім вступив до Одеського інституту Сухопутних військ та закінчив його з відзнакою.

Був заступником командира роти з морально-психологічного забезпечення у 28-ій окремій механізованій бригаді. Згодом перевівся до 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр». Навчався в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. Після навчання був направлений для проходження військової служби до 56-ої окремої мотопіхотної бригади на посаду заступника командира бригади з морально-психологічного забезпечення.

“Останні роки його служби пройшли у Силах територіальної оборони Збройних Сил України.

Військовослужбовець, який був прикладом у своїй сміливості та відвазі, рішучості та стійкості, виконанні військового обов’язку з повною самовіддачею та відданості Батьківщині.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Захисника та його родини. Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблих. Вічна пам’ять! Це не можливо пробачити….” , – додали в дописі.

УКРАЇНСЬКИЙ ПІВДЕНЬ

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я


Останні новини