26.7 C
Kyiv
Вівторок, 28 Травня, 2024

У Черкасах благодійники чотири дні поспіль безкоштовно роздаватимуть піцу | Про Все
(provce.ck.ua)

Найпопулярніші

Благодійна акція з роздачі піци для всіх охочих упродовж 4 днів відбудеться у Черкасах з 3-го до 6 березня. Її проводять шотландська благодійна організація “Siobhans Trust” за підтримки благодійної організації “Благодійний фонд “М.Р.І.Я” із Запоріжжя в рамках благодійного проєкту “Makepizzanotwar”.

«Слоган проєкту – #makepizzanotwar – означає «робіть піцу, а не війну». Його мета – підтримати українців у складний час, додати настрою і душевної теплоти. Загалом проєкт діє в Україні майже 2 роки, у Черкаси ми їдемо вперше», – розповіла директорка фонду «Мрія», організаторка проєкту Ніна Євтушенко.

За її словами, всі волонтери – іноземці, учасники шотландської благодійної організації “Siobhans Trust”. Вони спеціально приїздять в Україну, і в своїх пересувних печах у присутності людей випікають піцу та гарячою роздають всім охочим.

За цей час в межах акції працювали більше 500 волонтерів з різних країн світу. Загалом різними регіонами України подорожує п’ять таких фургонів-піцерій.

У Черкасах проведення акції підтримала міська влада, зокрема, до благодійної справи долучився департамент соціальної політики.

Визначені локації, куди запрошуються черкасці:

  • 3.03.2024 об 11.00 год. – гуртожитки по вул. Ханенка, 2 і Ханенка, 4 (район залізничого вокзалу);
  • 4.03.2024 об 11.00 год. – вул. Самійла Кішки, 210 (біля Третьої міської лікарні);
  • 05.03.2024 об 11.00 год. – вул.Олексія Панченка, 3 (мікрорайон Лісовий);
  • 06.03.2024 об 11.00 год. – біля Центру дитячої та юнацької творчості (вул.Смілянська, 33).

За інформацією Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради