Родини військовослужбовців вийшли на мітинг у Сумах. Просять демобілізації для бійців, які служать понад 18 місяців.
Участь в акції взяли понад два десятки людей. Люди пройшлися центром міста.
!["Наші чоловіки два роки захищають країну": дружини військових у Сумах просять демобілізації "Наші чоловіки два роки захищають країну": дружини військових у Сумах просять демобілізації](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/4d65dec3064b33e0.jpg)
“Час іде, вже прийшла весна, наші чоловіки два роки захищають нашу країну, але таке враження, що всі забули про наших військових, питання про демобілізацію затягується немає чітких термінів, і це важко!”, — повідомила одна з дружин військовослужбовців.
!["Наші чоловіки два роки захищають країну": дружини військових у Сумах просять демобілізації "Наші чоловіки два роки захищають країну": дружини військових у Сумах просять демобілізації](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/3b2234a4aa414af2.jpg)
Мітинг за демобілізацію військових після 18 місяців служби є всеукраїнським. Рідні військовослужбовців виходять на нього і в інших обласних центрах країни з жовтня 2023.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!