14.4 C
Kyiv
Понеділок, 20 Травня, 2024

Виправила на російські літери: у Шполі уродженку росії засудили за наругу над могилою | Про Все
(provce.ck.ua)

Найпопулярніші

У Шполі винесли вирок жінці, яку звинувачували у нарузі над могилою. Зловмисниця переправила українські літери на російські в імені покійного та замалювала зображення квітів.

Випадок стався у квітні минулого року. На гранітному пам’ятнику, що розміщений на могилі померлого шполянина, обвинувачена видряпала у прізвищі російську літеру “И”, переправивши з “І” та в імені померлого літеру “І” виправила на “Е”, а також зафарбувала зображення квітів.

Відомо, що зловмисниця є уродженкою міста Красавіно Вологодської області і працює у КНП «Лікарня імені братів М.С. та О.С. Коломійченків». На суді вона свою провину не визнала і пояснила, що просто приходила на могилу провідати свого покійного знайомого.

Дружина покійного чоловіка розповіла, що живе на одній вулиці з обвинуваченою. Зловмисниця і за життя його ображала та зводила наклепи. Проте чому вона це робила, жінка не знає. Окрім цього, після смерті чоловіка обвинувачена на хвіртці домоволодіння вдови робила різні неприємні написи, підливала фекалії під двір. Це тривало доти, поки потерпіла не становила камеру відеоспостереження.

Шполянський районний суд визнав жінку винною та призначив їй покарання у вигляді 1 року обмеження волі, але замінив на 1 рік випробувального терміну.