26.7 C
Kyiv
Вівторок, 28 Травня, 2024

✙ На Волині у центрі селища люди утворили сміттєзвалище (ФОТО) || Волинь UA ✙
(volynua.com)

Найпопулярніші

У межах паркової зони за стадіоном селища Маневичі, біля вулиці Короля Данила утворили смітник.

Про це інформує Маневицька селищна рада, – пише ВолиньUA.

В наслідок людської недбалості у центрі селища розкидані відходи продуктів харчування, пластику, поліетилену, ПЕТ-пляшки, склотари, упаковки продуктів харчування, вживані взуття та одяг. Навпроти розташовані індивідуальні житлові будинки, поруч із викинутим сміттям проходить стежка парковою зоною до Храму Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

Люди схаменіться! Будьте свідомими! Шануйте працю працівників комунальної служби! Чистота селища залежить від кожного з нас.

Нагадуємо, що Маневицьке ВУЖКГ здійснює вивезення твердих побутових відходів двічі на місяць за ціною: індивідуальні житлові будинки – 23,02 грн; співвласники багатоквартирних будинків – 23,61 грн.

Заключіть договір на надання послуг з управління побутовими відходами задля унеможливлення подібних випадків засмічення території населеного пункту.

Наголошуємо, що чинним законодавством передбачена відповідальність за засмічення території населених пунктів. Зокрема, такі дії караються за ст. 152 КУпАП, що передбачає відповідальність за порушення державних стандартів, норм та правил у сфері благоустрою населених пунктів. Розмір штрафу становить від 340 до 1360 грн. 

Volyn UA

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я


Останні новини