27.6 C
Kyiv
Вівторок, 28 Травня, 2024

Щоб утримувати військових до бюджету мають надходити податки – що для цього роблять у ВРУ
(zprz.city)

Найпопулярніші


Уряд працює над оновленою системою бронювання

Щоб забезпечити одного мобілізованого в Україні мають працювати та сплачувати податки вісім людей. Тож Уряд вже працює над оновленням системи бронювання. Про це повідомив сьогодні, 4 березня, під час пресконференції прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Читайте також: Не паралізувати економіку – бізнес закликав Верховну Раду України переглянути закон про мобілізацію

«Ми вже рахували, яке має бути співвідношення: не менше ніж 1 до 8. Тобто восьмеро людей, що працюють, мають забезпечувати одну людину, яка ризикує своїм життям на фронті», — заявив український прем’єр і додав, що якщо співвідношення менше, то ефективність втрачається.

На думку прем’єр-міністра, у законопроєкті про мобілізацію мають бути заброньовані насамперед ті, хто забезпечує життєдіяльність країни, критичні підприємства. Наприклад, енергетичні підприємства, компанії, що забезпечують водопостачання, водовідведення тощо.

«Тут ці працівники мають бути заброньовані, якщо не 100%, то на якийсь значний відсоток. Крім цього, ми вважаємо, що мають бути заброньовані підприємства, які наповнюють державний бюджет, дають нам можливість фінансувати сили безпеки, оборони в повному обсязі сьогодні», — додав прем’єр.

Він уточнив, що вивчаються питання сплати податків, офіційної зарплати, яка для бронювання має бути середньою або вищою за середню.

Як ми повідомляли раніше, Офіс президента та Ініціативна група у Верховній Раді мають два різні підходи щодо критеріїв для економічного бронювання від мобілізації: або це податки з зарплати в щонайменше 30-35 тисяч гривень або 20 тисяч гривень доплати за працівника щомісяця.


ZPRZ.CITY

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я


Останні новини