21 C
Kyiv
Середа, 22 Травня, 2024

Вігго Мортенсен підтримав Україну і засудив дії Росії – фото, відео
(news.telegraf.com.ua)

Найпопулярніші

Вігго Мортенсен проти російської агресії

Вігго Мортенсен, що зіграв у фільмі “Володар перснів” Араґона, відкрито підтримав Україну і розкритикував Росію. Актор з’явився на популярному кінофестивалі в футболці з українським тризубом і записав відео, в якому підтримав Україну.

На кінофестивалі актор з’явився в чорній футболці з великим білим тризубом. Подія відбулася вчора, 3 березня у Глазго, Шотландія. Актор повідомив, що він проти російської агресії та підтримує таким чином Україну, пише dailymail.

Фото: Getty Images

Вігго Мартенсен

Фото: Getty Images

Днями Вігго Мортенсен також записав відео united24, де наголосив, що Україні важливо допомагати в такі складні часи:

“Два роки смерті, руйнувань та неймовірних страждань українського народу. Батьки, матері, сини та доньки, які втратили те, що любили через брутальні амбіції вбивць.Та через політику Путіна та його помічників, які підтримують Росію в усьому світі. Щоб будь-хто в моїй рідній країні, Сполучених Штатах Америки, або в будь-якій іншій країні світу ігнорував варварство, захоплення землі Путіним і його уряд — це для мене незрозуміло. Я підтримую народ України та його прагнення до територіальної цілісності. Хай живе вільна Україна. Слава Україні!” – емоційно розповів Вігго Мортенсен.

Раніше “Телеграф” розповідав, що друга “Дюна” знімалася на об’єктиви українського виробництва. Їхня розробка закінчилася у 2022 році, під час війни.

Телеграф

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я


Останні новини