Журналіст загинув у селі Роботиному

На Запорізькому напрямку загинув київський журналіст та військовослужбовець Андрій Топчій. Про це повідомилина фейсбук-сторінці Верховної Ради України.

Читайте також:�На Запоріжжі ліквідували відомого російського пропагандиста (фото)

Військовослужбовець загинув 20 квітня під час виконання бойового завдання в районі Роботиного Запорізької області. Андрій Топчій долучився до Збройних сил це у 2014 році та під час АТО отримав звання сержанта. Він був бойовим медиком стрілецького батальйону. Андрію було 38 років.

“З перервами на журналістику Андрій воював за Україну десять років. І загинув як воїн – на полі бою”, – пишуть про нього колеги.

Андрій закінчив історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка У 2007 році. Працював у газеті ФАКТИ, де писав статті на історичну тематику та публікував інтерв’ю з науковцями. До цього також працював у виданні Телеграф.

Раніше ми також повідомляли, що росіяни утримують в полоні журналістку РІА “Мелітополь” (РІА “Південь”) Анастасію Глуховську та адміністратора телеграм-каналу цього видання Георгія Левченка вже майже вісім місяців. А мелітопольську журналістку Ірину Левченко, яка вже навіть не працювала і була на пенсії – майже рік.