Запоріжці скаржаться на неспівпадіння у графіках відключень - реакція обленерго

В обленерго відреагували на скарги щодо неспівпадіння у графіках відключень світла

Від початку погодинних відключень, до “Запоріжжяобленерго” почали надходити звернення від мешканців Запоріжжя щодо неспівпадінь у графіках – коли будинок внесений до однієї черги, а погашається за розкладом іншої. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Читайте також: Не може працювати – в Укренерго розповіли, в якому стані знаходиться Дніпрогес

Чому так трапляється

Так буває у випаду пошкодження електрообладнання, аби світло у будинку не зникало надовго, він може бути заживлений за резервною схемою – від електромереж, що входять до іншої черги ГПВ, зазначають в обленерго.

Автоматичне оновлення

Аби споживачі завжди мали актуальну інформацію, за яким розкладом знеструмлюватиметься їхня адреса, в обленерго розробили програму, що автоматично оновлює переліки адрес у кожній з черг по місту Запоріжжя, якщо якийсь з будинків заживлюється за резервною схемою.

Де дивитися оновлювані черги

Посилання на автоматично оновлювані переліки адрес для кожної з черг по місту Запоріжжя (населення) – вже розміщені на сайті обленерго за посиланням.

Нагадаємо, що сьогодні, 7 червня, у Запоріжжі діятимуть графіки погодинних відключень світла з 16:00 до 24:00. З 16:00 до 20:00 вимикатиметься П’ята черга, а з 20:00 до 24:00 – Шоста.