21.5 C
Kyiv
Середа, 19 Червня, 2024

Із суботи в Україні запровадять нові графіки відключень світла в тестовому режимі 
(www.epravda.com.ua)

Найпопулярніші

 

GETTY IMAGES

Новий порядок застосування графіків погодинних відключень, який запрацює в Україні в тестовому режимі із суботи, 8 червня, має забезпечити меншу тривалість обмежень електроенергії. 

Про це повідомив перший заступник глави Міненерго Юрій Власенко, передає “Інтерфакс-Україна“.

“Із суботи в тестовому режимі буде запроваджено новий порядок застосування графіків погодинних відключень, згідно з яким будуть доведені ліміти, наскільки потрібно “розвантажитися” в певній області. 

У зв’язку з чим оператор системи розподілу (обленерго) має забезпечити черги відключень у такий спосіб, щоб використовувати виключно цей ліміт. 

Реклама:

За нашими розрахунками, кількість черг має бути меншою, а світло в будинках громадян буде більшу кількість годин”, – сказав Власенко під час “Години запитань до уряду” у Верховній Раді в п’ятницю.

Нагадаємо:

Через велике зосередження критичної інфраструктури, яка забирає на себе частину споживання електрики, деякі райони Києва не мають електроенергії по 20 годин. 

Реклама:

Кожний день “Укренерго” доводить до місцевих обленерго ліміт споживання, частина якого одразу виділяється на роботу критичної інфраструктури, решту – розподіляє між споживачами.

Економічна правда

УКРАЇНСЬКА ПРАВДА

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини