З 3 по 5 червня у Міжнародному дитячому центрі «Артек» в Києві відбулися Всеукраїнські змагання, організовані Національним олімпійським комітетом України.
Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.
Участь у змаганнях взяли 25 команд з усіх регіонів України, які змагались у різноманітних спортивних та інтелектуальних випробуваннях.
![](https://news.dn.ua/upload/000/u1/2/d/b03ecf50.jpg)
Збірна Луганщини, представлена учнями Попаснянського ліцею № 21 під керівництвом директора Марини Устенко, показала чудові результати, завоювавши перше місце у конкурсі «Квест по GR коду» та третє місце у змаганні «Презентація команди».
![](https://news.dn.ua/upload/000/u1/5/1/f9ffc104.jpg)
Команда з Луганщини зайняла загальнокомандне шосте місце серед 25 учасників, що є значним досягненням для регіону, який продовжує відновлюватися та розвиватися незважаючи на виклики сучасності.