25.9 C
Kyiv
Понеділок, 17 Червня, 2024

Солотвинська лікарня розірвала договір на 3,3 млн грн з підрядником, який раніше мав змову на торгах
(galka.if.ua)

Найпопулярніші

Солотвинська лікарня, що на Франківщині, розірвала договір вартістю 3,3 млн грн на капітальний ремонт даху. Це через те, що раніше підрядника помічали в змовах на торгах.

Про це пише Галка з посиланням на NGL.media.

Угоду, підписану 20 травня, лікарня розірвала після публікації одного з медіа, які виявили, що обраний лікарнею підрядник – ФОП Нестерук Володимир Ярославович – на три роки позбавлений права отримувати бюджетні замовлення через попередню змову на торгах.

21 травня опублікували новину про підозрілу угоду, звернувши увагу, що у листопаді минулого року Антимонопольний комітет оштрафував Нестерука за змову на торгах, заборонивши на три роки брати участь у бюджетних закупівлях. На це ж порушення під час проведення моніторингу закупівлі вказала і Держаудитслужба.

Окрім того, що Володимир Нестерук взагалі не мав права на отримання цього підряду, а представники лікарні цього не перевірили – він ще й суттєво завищив вартість капремонту.

Після скасування угоди відповідальну за закупівлі Солотвинської лікарні Ольгу Іванків зобов’язали «підвищувати свій професійний рівень шляхом участі у навчанні з публічних закупівель для замовників».

Жодних проплат за договором з Нестеруком Солотвинська лікарня не проводила.

Читайте також: Солотвинська лікарня вирішила замовити капремонт підприємцю-змовнику, – NGL.media

Galka.if.ua

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я


Останні новини