28.7 C
Kyiv
Вівторок, 18 Червня, 2024

У Запорізькому ботанічному саду все навколо квітне та сяє – фото
(zprz.city)

Найпопулярніші


Найбарвистіша пора року - у Запорізькому ботсаду показали квітучі дива природи

У ботанічному саду все довкола квітне

Запорізькій ботанічний сад показав рослини, які нарешті дочекалися свого сезону та квітнуть у всю. Така краса не може не привернути до себе увагу. Фото опублікували на фейсбук-сторінці ботанічного саду.

Читайте також: Загадкові бромелієві – у запорізькому ботанічному саду квітнуть дивовижні рослини

“Неповторний калейдоскоп фарб та відтінків розкриваються перед нашими очима під час найтеплішого та найбарвистішого сезону року. На початку літа все навколо розквітає – трава стає зеленішою, а квіти розкриваються в повному розмаїтті кольорів”, – зазначили у дописі на сторінці ботсаду.

Ми писали, що у запорізькому ботанічному саду почався сезон троянд. На фото можна побачити, як багато гарних троянд квітне просто зараз.

“Також квітують іриси, півонії, люпини, юки, ерімуруси, волошки – все, що зараз цвіте, є й у нас. А в теплицях квітне бугенвеллія, лимони, ростуть банани”, – розповідала директорка ЗПО “Дитячий парк “Запорізький міський ботанічний сад” Тамара Єрьоміна.

Під час повномасштабної війни з міркувань безпеки ботанічний сад був довгий час закритий для відвідувань. До того ж офіційно це заклад освіти, а не культури. Ботанічний сад є одним з найбільших в Україні позашкільних навчальних закладів. Укриття тут, але невелике.

Тільки нещодавно стали можливі відвідування ботсаду з екскурсоводом й виключно за попереднім записом. Велику кількість ботанічний сад наразі приймати не має можливості. Самостійних прогулянок по саду, як це було у мирні часи, зараз немає.

Більше фото квітучого ботанічного саду дивіться нижче у галереї.

Нагадаємо, що можна прийти у тимчасовий зоохостел (його відкрили на початку повномасштабної війни) ботанічного саду і вибрати там  собі котика або собаку. Нових пухнастиків у ботсаду більше приймати не можуть.

Телефони для запису на екскурсії та щодо тварин (061) 707-01-81, (061)270-87-67.

Екскурсія коштує 50 грн, для дітей – 30 грн.

Ми писали, що театр на Хортиці роздає милих кошенят і готується до джазової прем’єри.


ZPRZ.CITY

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини