19.3 C
Kyiv
Неділя, 16 Червня, 2024

Комісія Марцінківа не знайшла доказів пиятики старости Камінного
(galka.if.ua)

Найпопулярніші

Комісія з перевірки скарг жителів села Камінне щодо систематичного порушення трудової дисципліни місцевим старостою не знайшла цьому доказів та припинила роботу. Для цього вистачило листування з ТРК “Вежа”. 

Про це йдеться у відповіді за підписом керуючого справами міськвиконкому Івано-Франківська Ігоря Шевчука на інформаційний запит “Галки“. 

“Під час роботи комісії на адресу КП ТРК «Вежа» 19.03.2024 р. був надісланий лист щодо отримання контактних даних мешканця с.Камінне Івано-Франківської міської територіальної громади, який 06.03.2024р. залишив на сайті телерадіокомпанії запитання до міського голови, для отримання від нього підтверджуючих фактів порушення трудової дисципліни старостою Каміннецького старостинського округу.
Генеральний директор КП ТРК «Вежа» Тарас Зень листом від 02.04.2024 № 16 повідомив, що інформацію не може надати, оскільки мешканець вказав неіснуючу електронну пошту і підписався ім’ям Іван без прізвища”.

У підсумку комісія, яку своїм розпорядженням від 15.03.2024 р. створив голова громади Руслан Марцінків, припинила свою роботу. 

Як писала “Галка”, під час ефіру програми “Запитай у влади” на ТРК “Вежа” надійшла скарга про те, що “староста Камінне часто розпиває алкоголь із заступником міського голови Віталієм Федоровим, коли той приїздить у село”. 

Марцінків відповів, що у момент призначення старости, село Камінне поділилося “майже по половині”, тобто невдоволених було практично так само, як і тих, хто підтримував кандидатуру Андрія Федоровича: 

“Цей конфлікт далі продовжується. Ми перевіримо ці факти про старосту обов’язково. Я вже призначив комісію, яка має перевірити ці наявні факти”, — обіцяв у березні Руслан Марцінків.

Водночас звинувачення щодо свого заступника Марцінків тоді твердо заперечив. 

Читайте також: Проїзд комунальним транспортом подорожчає не раніше першого липня, — Марцінків

Galka.if.ua

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я


Останні новини