14.4 C
Kyiv
Понеділок, 20 Травня, 2024

Ксенія Мішина вперше відреагувала на чутки про роман з Дьоміним
(lady.kyiv.ua)

Найпопулярніші

Українська акторка та ведуча Ксенія Мішина вперше прокоментувала чутки про те, що між нею та ведучим Славою Дьоміним виникли любовні почуття. Знаменитості кілька разів ділилися спільними фото та відео, де вони гуляють та відвідують кафе разом зі своїми синами від минулих стосунків Платоном та Владом. Це і стало приводом для пліток про новий роман у шоубізнесі.

У п’ятницю, 1 березня, Ксенія побачила одну з публікацій у ЗМІ із заголовком «Слава Дьомін і Ксенія Мішина залишають своїх прихильників у напрузі, не підтверджуючи, але й не спростовуючи чутки про їхні романтичні стосунки». Стаття вийшла після того, як Дьомін оприлюднив загадковий пост із філософськими роздумами про розставання.

Зірка серіалу «Кріпосна» та шоу «Холостячка» із сарказмом порадила ЗМІ робити свої матеріали цікавішими. Зокрема, Ксенія запропонувала написати, що нібито вона зустрічається з ексдружиною Слави, а він у стосунках із відомим голлівудським актором.

«Люкс.ФМ, ви ніби радіо, а вже який раз претендуєте на New York Times, ну що таке? Бийте тоді ще цікавіше.Наприклад, Мішина закохана в колишню дружину Слави, а розлучилися вони, бо Слава закоханий в Мета Деймона і ось нещодавно побачив, як Мішина з тим Деймоном цілуються. І от тут вже біль бл*ха», — з гумором відреагувала переможниця «Танців із зірками» та ведуча «Я люблю Україну».

Lady

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я


Останні новини