17.6 C
Kyiv
Понеділок, 24 Червня, 2024

Студенти металургійного коледжу Запоріжжя провели патріотичну акцію Ланцюжок незламності
(zprz.city)

Найпопулярніші


Студенти поспілкувалися з військовослужбовцями у межах акції «Ланцюжок незламності»

Днями у стінах Запорізького металургійного коледжу Запорізького національного університету відбулася патріотична акція «Ланцюжок Незламності». Захід зібрав студентську спільноту, ветеранів війни – випускників учбового закладу та представників ТЦК, педагогів, а також представників місцевого бізнесу. Серед організаторів заходу також Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ, Рада директорів фахових коледжів Запорізької області та громадська організація “Наші мрії”.

Читайте також: Стало відомо, де випускники найкраще склали національний мультитест – яке місце займає Запоріжжя та область

Частина студентів спілкувалася з бійцями наживо, ще близько трьохсот долучились до розмови у форматі онлайн. Військовослужбовці, які раніше отримували фахову освіту у металургійному коледжі, розповідали про свій досвід – про їх життя до повномасштабної війни, мотивацію стати на захист України, фронтові будні. Студенти ж у відповідь цікавилися планами захисників, їх баченням майбутнього та багатьма іншими темами.

До заходу студентська спільнота підготувалася з усією відповідальністю – молодь виступала із віршами, демонструвала зворушливі відео, вшановувала подвиг учнів та вчителів коледжу та тих солдат, які загинули на полі бою.

Про перспективи та майбутнє молодих фахівців у Запоріжжі, роль молоді у відновленні держави та підтримці рідного міста, можливості та точки росту майбутні фахівці також поспілкувались із потенційними роботодавцями – представниками металургійного комбінату «Запоріжсталь». 

«Україна переможе, здолає воєнний путь – і стане на шлях відновлення, розвитку та розбудови. Ледь не найголовніше питання, яке постане перед Україною після перемоги буде звучати так: хто буде рушійною силою цих процесів перетворення, у цій великій роботі розбудови та відновлення? Україна потребуватиме професійних, обізнаних, підготованих фахівців, які будуть залучені до відновлення держави за всіма напрямками: розмінування, всі сфери будівництва та відновлення інфраструктури, промислове виробництво тощо. Ми всі різні, але нас об’єднує спільна мета – захистити свій дім і відбудувати зруйноване, бути частиною цього відродження, бути драйвером цих процесів», – зазначив начальник відділу розвитку персоналу комбінату «Запоріжсталь» Володимир Гриценко.

Читайте також: Метінвест Політехніка оголошує про початок вступної кампанії 2024 – що потрібно знати абітурієнтам

Студенти вірять у перемогу України та її подальший розвиток. Тож планують будувати кар’єру на батьківщині.

«Зараз дуже важкі часи, на війні гине дуже багато людей – висококваліфіковані фахівці, творці, науковці, різні люди, які дуже потрібні нашій країни. І я хочу стати одним з тих, хто стане послідовником цих людей і зможе розвивати Україну власними діями, талантом та розумом», – зауважив студент Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ Ярослав Губчик.

Як ми писали, попри те, що війна ще триває, мережа рясніє прогнозами щодо професій, які будуть популярні по її закінченні. У повоєнній Україні найпопулярнішими будуть ті, які пов’язані з відновленням країни. Тож розповіли, де у Запоріжжі можна отримати саме таку фахову освіту.

Фото: Євгеній Свєтлов


ZPRZ.CITY

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини