26.7 C
Kyiv
Вівторок, 28 Травня, 2024

У Дніпрі перевірили якість води | Новини Дніпра
(dnepr.express)

Найпопулярніші

У Дніпрі провели аналіз води на одній з насосних станцій міста. Водопровідна станція приймає воду від Аульського водоводу, хлорує, а потім подає споживачам. Про це йдеться на сайті Дніпровської міської ради, повідомляє “Дніпро Оперативний“.

Загалом ж, на водопровідній насосній станції співробітники перевіряють якість води щогодинно.  Головний інженер КП «Дніпроводоканал» Юрій Рескаленко під час інспекції на станцію потрапив на чергову перевірку. За результатами аналізу, питна вода повністю відповідає вимогам і безпечна для споживання людиною.

Дана станція працює безперебійно, на випадок екстрених відключень світла тут установлені два потужні генератори. 

«Тут є машинна зала, два резервуари ємністю у 50 тисяч кубічних метрів. А добове подання становить 70 тисяч кубічних метрів. На станції проводять дохлорування питної води для підтримки якості. Також її перевіряє щогодинно відомча лабораторія», — розповів Рескаленко, який сьогодні чергує містом. 

Станція

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні порушників ПДР хочуть вносити до спеціального реєстру. А також писали про те, у Дніпрі масово відключатимуть воду боржникам.

Дніпро оперативний

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я


Останні новини