Під час позачергового засідання сесії Житомирської міської ради 7 червня було прийнято рішення про затвердження проєкту землеустрою та зміну цільового призначення земельної ділянки на провулку Червоному, 60.
![](https://1.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2_2024-06-07_15-12-48-1024x576.jpg)
![](https://1.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_1_2024-06-07_15-12-48-1024x576.jpg)
Відтак, за словами заступниці міського голови Світлани Ольшанської, за цією адресою буде планується звести дві будівлі, для яких, за цим рішенням відвели окремі кадастрові номери: одна із багатоповерхових забудов слугуватиме комунальним будинком для внутрішньо-переміщених осіб, інша – дитячим садочком.
Детальніше дивіться у нашому відеоматеріалі.
![](https://1.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_1_2024-06-07_15-05-46-1024x576.jpg)
![](https://1.zt.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2_2024-06-07_15-05-46-1024x576.jpg)